субота, 23 вересня, 2017, 23:05 Політика
Екс-радник Путіна назвав причину, чому українська влада боїться повернення Криму та Донбасу

Українська влада боїться повернення Криму та Донбасу, бо жителі цих територій не будуть за неї голосувати.

Про це в ефірі програми FACE 2 FACE з Тетяною Даниленко (о 19:00 – 20:00 на телеканал і ZIK) заявив старший науковий співробітник Інституту Катона (США) Андрій Ілларіонов.

«Думаю, що українська влада в питаннях повернення Криму і Донбасу стикається з очевидною дилемою. З однієї сторони вони розуміють, що це українська територія, але вони бояться її повернення. Вони бояться, бо жителі цих територій будуть голосувати проти цієї влади. Це міняє політичний баланс сил в Україні. Саме цього українська влада найбільше боїться, бо в такому випадку вони не зможуть затриматись. Всім добре відома попередня десятилітня історія українських президентських і парламентських виборів, коли результати були 47% на 53% і так далі», – вважає гість програми.

На думку експерта, таким чином, потенційне розміщення миротворців на Донбасі дозволяє владі продати всередині держави ідею, що вони зробили все можливе і більше зробити не виходить.

«Тому в цьому випадку вони намагаються показати певну гру, що вони ніби виступають за повернення, а повернення ніхто не хоче, боїться. Тому, потенційне розміщення миротворців на цій території дозволяє зробити »криву міну» при такій грі і таким чином продати всередині держави ідею, що вони зробили все можливе і більше зробити не виходить. Для цього це і робилось в 2014 році, але це внутрішньоукраїнське питання. Ніхто з-закордону, і я також, не можуть бути в цьому питанні радниками. Це внутрішнє питання України, влади і суспільства, як поступати в цій ситуації», – переконаний Андрій Ілларіонов.

Читайте також: Син Хрущова пояснив, чому його батько віддав Крим Україні

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-25 02:02:40