субота, 23 вересня, 2017, 3:15 Політика
Для вирішення конфлікту на Донбасі треба шукати нестандартні підходи, –Савченко

Якби у мене була можливість вирішити конфлікт на Донбасі, я б шукала нестандартні підходи. Зокрема, провела б президентські вибори на всій території України, включно із Донбасом.

Про це в ефірі інформаційно-політичного ток-шоу «Народ проти!» на телеканалі ZIK заявила народний депутат України Надія Савченко, відповідаючи на запитання, як би вона вирішила конфлікт на Донбасі.

«Перше – потрібно шукати нестандартні підходи. І якщо ми відштовхуємося від того, що Україна єдина, то єдина. Тому, треба відкидати істерію, адже спочатку говорять про одне, а потім президент, коли Росія поруч проводить такі страшні навчання, разом із начальником Генштабу їде за кордон. Тобто, залишили країну обезглавленою, а потім у черговому звіті напишуть, що нікого не було, немає кому відповідати. Тому, відмовляємося від стандартних методів», – заявила Надія Савченко.

Другий крок, який би зробила Савченко для вирішення конфлікту на Донбасі – провела президентські вибори на всій території України, включно із тимчасово окупованими територіями.

«Не важливо, під автоматами, чи ні. Важливо те, що якщо Росія захоче віддати назад Донбас, то таким способом, навіть, коли там буде контроль, або ще 10 років його не буде, там буде дотримуватися трохи інша думка, ніж на всій території України. Тому, провівши вибори, люди централізуються на одній людині і вони покажуть президентові, якого вибере вся неокупована Україна вектор, яку думку потрібно враховувати»,– наголосила гостя програми.

Надія Савченко також заявила, що коли врешті-решт Україна отримає мудрого президента, а не «зека», не олігарха та не популіста, то можливо, знайдеться людина, яка захоче зробити так, аби не було такої страшної ситуації, як нині, коли влада сама не знає, що робить.

«Нинішня влада не діє як одне ціле. І хіба може бути Україна єдиною при цьому? Звичайно що ні»,– додала Надія Савченко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-24 21:14 :41