субота, 23 вересня, 2017, 22:10 Політика
Андрій Ілларіонов розкритикував рішення влади підняти мінімальну зарплату

Рішення про підняття мінімальної зарплати в Україні вщент вбило мінімальний розвиток економіки. Скоріш за все це рішення влади було ухвалене без особливих роздумів про наслідки.

Про це в ефірі програми FACE 2 FACE з Тетяною Даниленко (щосереди та щоп’ятниці на телеканалі ZIK) заявив колишній радник Путіна, старший науковий співробітник Інституту Катона Андрій Ілларіонов.

«Кілька місяців тому влада ухвалила рішення, яке просто підірвало українську економіку – це раптове підвищення мінімальної заробітної плати. Мені складно пригадати будь-яку іншу ідею, яка б так само ефективно розчавила б слабкий економічний ріст», – критикує експерт.

Підняття мінімальної зарплати – це завжди те, що вбиває економічний розвиток, наголошує експерт.

«З того, що я зрозумів, це рішення було ухвалене односторонньо і без будь-яких обговорень. Потім, пам’ятаю, організовувались різні зустрічі за участі представників громадських організацій, де людям пояснювали суспільству необхідність такого кроку влади», – каже Ілларіонов.

Старший науковий співробітник Інституту Катона Перш наголошує на тому, що перш ніж підтримувати будь-які пропозиції у галузі економіки, потрібно дуже добре подумати. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-18 13:25:42