субота, 23 вересня, 2017, 22:45 Політика
Андрій Ілларіонов поставив українському уряду в приклад післявоєнну Грузію

Допоки Саакашвілі був при владі, економіка Грузії виросла на 80%. В Україні за останні три роки цей показник не збільшився, а впав на 14%. Справа в тім, що екс-президент Грузії думав про свою державу, на відміну від Порошенка, якого, очевидно, цікавлять лише особисті інтереси.

Про це в ефірі програми FACE 2 FACE з Тетяною Даниленко (щосереди та щоп’ятниці на телеканалі ZIK) заявив колишній радник Путіна, старший науковий співробітник Інституту Катона Андрій Ілларіонов.

«Звісно ж, Грузія набагато менша від України. Але у післявоєнний час, її ВВП теж був слабший за наш. Тепер ми можемо спостерігати, що Грузія дуже розбагатіла. Ви знаєте, як вчинила влада після російської агресії? Вони розуміли, що в Грузії нема геополітичної глибини. Тому, що там, умовно кажучи, одна залізна дорога, долина і одне шосе тощо. Росії було достатньо перерізати пуповину і вони б перемогли. Проте Грузія в економічному плані вела себе значно агресивніше, а ніж її ворог», – пригадує експерт.

Ще одним із креативних кроків Грузії була лібералізація перетину кордону для росіян. Водночас, агресор заборонив в’їзд грузин на свою територію, зауважує гість програми.

«Саакашвілі дозволив росіянам відвідувати Грузію. Логіка тут дуже розумна. Тому, що у такий спосіб влада отримала зиск! Замість економічного занепаду, який був протягом чотирьох кварталів, вони почали укріплювати економіку», – розповідає Ілларіонов.

Непересічний крок Саакашвілі продемонстрував його свідомість, сміливість на посаді президента Грузії. Адже він і його команда думали про країну із довготривалою перспективою.

Читайте також: Донбасу на замітку: в мережі показали нові фото розрухи в Абхазії

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-20 21:37:08