субота, 23 вересня, 2017, 15:40 Львів
5 жовтня Львівщину відвідають експерти Ради Європи з протидії торгівлі людьми

У Львівській ОДА відбувся круглий стіл з питань протидії торгівлі людьми в області. Участь у ньому взяли представники Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми на обласному рівні.

Про це повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

Метою круглого столу було обговорення ситуації з протидії торгівлі людьми у Львівській області: досягнення, проблеми, завдання, покращення взаємодії суб’єктів Національного механізму взаємодії, а також розроблення програми візиту на Львівщину групи експертів Ради Європи з протидії торгівлі людьми (ГРЕТА), який відбудеться 5 жовтня 2017 року.

«За підсумками візиту експерти ГРЕТА нашій державі нададуть рекомендації щодо покращення реалізації державної політики у сфері протидії торгівлі людьми», – зазначила директор департаменту соціального захисту населення Львівської ОДА Наталія Кузяк.

Під час зустрічі учасники круглого столу обговорювали можливості покращення взаємодії у сфері протидії торгівлі людьми та напрацювали попередній план візиту моніторингової групи ГРЕТА на Львівщину.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-24 17:40:31