п'ятниця, 22 вересня, 2017, 12:20 Політика
Закінчаться вибори в Угорщині і мовне питання в Україні забудеться, – Матис

Мовне питання в Україні знову намагаються політизувати. Цього разу до зазначеного процесу підключилися й сусіди-угорці. Причина їх позиції банальна – наближаються вибори. Та як тільки вони закінчаться, мовне питання в Україні забудеться.

Про це в ефірі інформаційно-політичного проекту «Прямим текстом» (щочетверга о 21:30 на телеканалі ZIK) заявив засновник ініціативи «И так поймут» Роман Матис.

«Зараз ми маємо чергову спробу політизації мовного питання, при чому, з двох різних позицій. Суспільство зараз бачить дві категорії політиків – класичну стару школу побивальників («а як же 27 років втраченого і нічого не здобутого). І другу категорію, яка пропонує перехідні рішення», – розповідає Роман Матис.

На його думку, ми досягнемо результату логічними кроками, які не будуть відторгнуті суспільством.

«Я проходив сюди в студію попри алею «Небесної сотні» і згадав Нігояна. В підсумку освітнього закону ми будемо таких Нігоянів мати багато», – вважає засновник ініціативи «И так поймут».

За його словами, другим аспектом політизації мовного питання є прив'язка до політики через позицію національних меншин.

«Насправді, це лише позиція наших сусідів. Просто в когось зараз вибори. Закінчаться вибори – мовне питання в Україні забудеться або, принаймні, відкладеться», – заявив експерт.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-22 04:19:31