Aнонси

усі анонси
Новини » Політика 194

Семенченко про повернення Саакашвілі: У Львові ми очікували спроб загострення ситуації

Після того, як Міхеїл Саакашвілі приїхав до Львова, ми очікували спроб загострити ситуацію.

Про це в ефірі програми FACE 2 FACE з Тетяною Даниленко (щосереди та щоп’ятниці на телеканалі ZIK) заявив народний депутат України (фракція «Самопоміч») Семен Семенченко.

Гість програми розповів, що на той момент, коли Міхеїл Саакашвілі переходив кордон, його, Єгора Соболєва та бійців батальйону «Донбас» там не було, адже на той момент вони перебували у Краківці. Своїм завданням там вони бачили не допустити напад «тітушок», яких туди привезла влада, каже Семен Семенченко, на активістів.

Нардеп наголосив, що жодного прориву кордону Саакашвілі не було та нагадав, що у пункті пропуску, через який проходив Саакашвілі, було повідомлено про замінування, а тому слід було терміново евакуювати людей. До жодного із бійців «Донбасу» підозр від правоохоронців не було, повідомив Семен Семенченко.

Гість програми розповів, що хлопці із «Донбасу» впізнали багатьох із «тітушок». Так, раніше, за останні півтора року, їх бачили у різних містах України – Полтаві, під час протестів проти будівництва арки; під час захоплень ринків у Києві; на Кіровоградщині.

«Тоді звернули увагу на дивну лояльність поліції до них. Хлопці їх затримують, здають, пишуть заяви. Затримують за те, наприклад, що вони б’ють підприємців, за те, що, наприклад, ламають техніку. Поліція не реагує, то звертаються до АТОвців. Приїжджають хлопці, кажуть, що не можна так робити. Поліція не реагує. Приїжджають депутати, намагаються змусити поліцейських діяти. Вони бездіють», – розповів Семен Семенченко та додав, що коли активісти та АТОвці затримують і передають до поліції порушників, виявляється, що на наступний ранок усі звільнені. Нардеп припускає, що ті мають певний «дах» серед правоохоронців.

Семен Семенченко також зауважив, що Саакашвілі сам не знав, як буде переходити кордон.

«Може, хтось щось і моделював, але те, що це відбулося у цьому населеному пункті і саме так, це було абсолютно спонтанно», – запевнив Семен Семенченко.

На його думку, біля кордону була запланована кривава провокація, і саме для цього там і зібрали «тітушок». Проте поява «Донбасу» ці сценарії поламала, і правоохоронці почали забирати «тітушок».

Семен Семенченко також пояснив, чому перебував із Саакашвілі у Львові. З його слів, метою було забезпечити безпеку активістам і надати моральну підтримку Міхеїлу Саакашвілі.

«Ми очікували, що упродовж доби після приїзду Саакашвілі до Львова буде спроба там щось «учудити», я маю на увазі якийсь конфлікт, побиття, щоб загострити ситуацію», – заявив Семен Семенченко.

Нардеп додав, що коли він побачив, що все гаразд, він поїхав зі Львова.

Додайте ZIK.UA в обрані джерела Додати в обрані Google News

програми телеканалу ZIK

Олександр Дубінський | HARD з Влащенко на телеканалі ZIK | 20.11.19
Олександр Дубінський | HARD з Влащенко на телеканалі ZIK | 20.11.19 HARD з Влащенко
Джокер, скандали, розслідування. Бюджет 2020 - як з цим житимуть українці? Ринок землі | Народ проти на ZIK
Джокер, скандали, розслідування. Бюджет 2020 - як з цим житимуть українці? Ринок землі | Народ проти на ZIK Народ проти
Діалог з країною І Марафон з Вадимом Рабіновичем І 20.11.2019
Діалог з країною І Марафон з Вадимом Рабіновичем І 20.11.2019 Політика
Анна Скороход | HARD з Влащенко на телеканалі ZIK | 18.11.19
Анна Скороход | HARD з Влащенко на телеканалі ZIK | 18.11.19 HARD з Влащенко
Марина Ставнійчук, Надія Савченко та Єгор Мисливець у програмі
Марина Ставнійчук, Надія Савченко та Єгор Мисливець у програмі "Кожен з нас президент" Кожен з нас президент
Сергій Коротких, Мамука Мамулашвілі та Надія Савченко  у програмі
Сергій Коротких, Мамука Мамулашвілі та Надія Савченко у програмі "Кожен з нас президент" | 18.11.19 Кожен з нас президент