п'ятниця, 22 вересня, 2017, 16:21 Львів
Саакашвілі не прийшов на судове засідання у справі порушення Держкордону
Міхеїл Саакашвілі. Фото: Микола Тис/ZIK
Міхеїл Саакашвілі. Фото: Микола Тис/ZIK

На Львівщині проходить друге судове засідання у справі порушення Держкордону України екс-губернатором Одещини Міхеїлом Саакашвілі. Сам фігурант на засідання не прибув.

Про це Міхеїл Саакашвілі сам повідомив у своєму Фейсбуці.

«Зараз в Мостиському суді розглядається протокол про ймовірне адміністративне порушення з мого боку при перетині кордону. Я вирішив не скасовувати свої зустрічі з людьми в Черкасах, бо саме цього і прагне влада – вимотати нас судовими справами, щоб у нас не було можливості спілкуватися з народом.

За дуже достовірною інформацією з оточення голови Мостиського суду, кілька днів тому йому подзвонив Олександр Грановський, який займається у президента такими справами, і від імені Порошенко наказав винести рішення та оштрафувати мене за «нелегальний перехід кордону», мотивуючи це політичною обстановкою в країні.

Суддя Білоус обіцяв виконати завдання президента, бо президент його призначив і подовжив його термін, хоча немає жодної юридичної обставини, яка б доводила, що я щось порушив. Я легально перетнув кордон в Польщі та вже, бувши на території України, в повній відповідності з законом про держкордон, пропонував перевірити мої документи, на що прикордонники відповіли незаконною відмовою», – пише Міхеїл Саакашвілі.


Нагадаємо, що 18 вересня у Мостиському районному суді Львівської області розпочався розгляд адміністративної справи щодо незаконного перетину державного кордону Міхеїлом Саакашвілі. Раніше, 12 вересня, у Львові Міхеїл Саакашвілі підписав протокол про адмінпорушення на кордоні, однак із внесеними його адвокатами правками і поясненнями. Політику інкримінують порушення ч. 2 ст.204 КУпАП – спроба або незаконний перетин групою осіб державного кордону.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-18 13:18:19