п'ятниця, 22 вересня, 2017, 19:28 Політика
Політолог розповів, яка тактика є найбільш ефективною для України

У питаннях завершення війни на Донбасі, для України є найбільш ефективна тактика малих справ.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 09:00–11:00, 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) заявив політолог Володимир Фесенко

«Я б не сказав, що позиція України така вже пасивна. Деякі речі ми пропонуємо чи ініціюємо самі. Простий приклад: ситуація на Генасамблеї ООН, саміт по миротворцях і дуже конкретна пропозиція з боку Порошенка про технічну місію, яка має вивчити ситуацію і тільки після цього вирішувати питання з їх введенням. Це з точки зору тактики, на мій погляд, правильно. Потрібно не просто розмовляти про абстрактні речі: яка має бути місія, а починати процес, просувати його, бо рішення не буде сьогодні, можливо й завтра не буде його. Цей процес потрібно переводити в практичну площину. Вода камінь точить. В даному випадку така тактика малих справ, враховуючи наш статус і потенціал, є найбільш ефективна», – вважає гість програми.

На переконання політолога, Україна також може ініціювати глобальні речі, але очікувати на результат варто тільки тоді, коли нас підтримають вагомі партнери.

«Треба розуміти, що ми можемо мати претензію на результат тільки тоді, коли нас підтримають вагомі партнери, ті ж американці. Ми можемо ініціювати все що завгодно, але якщо не буде підтримки або європейців, або американців, а краще разом, тоді від наших ініціатив результативність буде якщо не нульова, то близька до цього», – переконаний Володимир Фесенко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-20 13:36:24