п'ятниця, 22 вересня, 2017, 19:50 Політика
Остаточний проект бюджету ми побачимо після голосування в комітетах, – нардеп

Бюджет, який зараз є – це лише його презентація. Він «зайде» у комітети, депутати в комітетах попрацюють і лише під час голосування ми будемо бачити остаточний проект бюджету.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 09:00–11:00, 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) заявив народний депутат України (БПП) Валерій Пацкан.

На переконання гостя програми, зараз ще зарано обговорювати бюджет на 2018 рік, адже остаточний проект ми побачимо лише після голосування в комітетах.

«Цей бюджет, який зараз є – це лише його презентація. Зараз він зайде у комітети, депутати в комітетах попрацюють і лише під час голосування ми будемо бачити остаточний проект бюджету», – зазначив народний депутат.

Валерій Пацкан додав, що як і у багатьох людей, у нього також виникає чимало запитань стосовно бюджету. Тому, як зауважив Валерій Пацкан, говорити про бюджет 2018 ще зарано.

«Мене теж хвилює курс долара, я також хочу розуміти, де п’ять міністрів. Я не буду зараз захищати пані Супрун, бо у нас не має зараз охорони здоров’я. Також я не захищатиму навіть свого колегу Тараса Кутового, бо у нас є проблеми із сільським господарством. Я не розумію, чому відбуваються такі ж процеси і в інших міністерствах. Можливо, що ще до бюджету ми отримаємо певну кількість запитань, більше того, я думаю, що до прийняття самого бюджету, ми отримаємо і нових міністрів», – підкреслив обранець.

Окрім цього Пацкан зауважив, що цілком можливим є й те, що до прийняття бюджету на 2018 рік, в країні перезавантажиться ЦВК, Рахункова палата та НБУ.

«Нам справді необхідно перезавантажити НБУ. Адже Кабмін подає цифру інфляції без порозуміння із Нацбанком. Я банкір, я не розумію, як вони це подають. Тут є певні нюанси, які не зрозумілі мені як колезі з провладної фракції. І у нас дуже багато запитань. Ще фракція не збиралася, але я вважаю, що кожен міністр буде приходити і захищатиме свій бюджет так, як захищатиме його перед парламентом», – додав Валерій Пацкан.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-25 07:35:38