п'ятниця, 22 вересня, 2017, 15:47 Економіка
Одинадцять відсотків ВВП витрачається на виплату пенсій, – Фурса

Із доходів валового внутрішнього продукту Україна бере дуже багато на пенсії. Нам необхідний новий закон, оскільки він вкаже нові шляхи здобути необхідні для цього кошти.

Про це в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) сказав фінансист Сергій Фурса.

«Я думаю, що закон стосовно пенсій влада ухвалить наступного тижня, якщо не буде ніяких блокад і тисячі депутатських поправок. Звісно ж, підвищувати пенсії можна, але залишається головне питання: звідки взяти на це гроші?», – розповідає гість програми.

Новий проект закону створить систему, яка стабільно забезпечить літніх людей грошима, запевняє фінансист.

«Наразі наші пенсійні виплати складають 11 відсотків від ВВП держави. Це дуже-дуже високий рівень. І для того, щоб стабілізувати цю систему, треба ухвалити новий закон, тому що гроші у нас закінчуються. З того, що мені відомо, один із головних пунктів нового проекту – скасування пільг. Вже звідси ми отримаємо певні надходження на пенсії», – говорить Фурса.

В Україні складна економічна ситуація ще й тому, що на одного працюючого припадає один пенсіонер, наголошує фінансист. Тому новий пенсійний законопроект просто необхідний.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-23 05:26 :04