п'ятниця, 22 вересня, 2017, 21:55 Політика
Найєм: Дії Порошенка щодо Саакашвілі нагадують політичні репресії Януковича

Неправовим шляхом Петро Порошенко зробив вигляд, що дізнався нову інформацію про Саакашвілі. Однак президент має визнати, що він або тоді обманював, коли давав громадянство Саакашвілі, або зараз обманює людей.

Таку думку висловив народний депутат України Мустафа Найєм у програмі «Vox populi» (19:15 – 20:00 на телеканалі ZIK).

«Щодо ситуації із Саакашвілі, то я б дуже хотів розділити це питання на дві складові: це особистості й політика та юридичний аспект. Щодо юридичного боку, то зрозуміло, що Порошенко дав громадянство Саакашвілі, знаючи про всі його проблеми в Грузії. Незважаючи на це, він гордо приїхав до Одеси і сказав, що Саакашвілі – це та людина, яка потрібна країні», – нагадав Найєм.

Але коли пройшов рік і Саакашвілі почав критикувати президента, зазначає депутат, то виявилося, що такий політик вже не потрібен країні.

«Неправовим шляхом, намагаючись прикинутися дурником, Петро Порошенко разом з Адміністрацією Президента, Міграційною службою та Генпрокуратурою України зробили вигляд, що дізналися нову інформацію про Саакашвілі. Хоча, насправді, нової інформації не було», – прокоментував народний депутат.

Але навіть якщо на місці Саакашвілі був би інший політик,зауважує нардеп, то таким чином використовувати закон, правоохоронні органи, міграційну і прикордонну служб – не можна. Адже це все абсолютно нічим не відрізняється від того, що робив Янукович у 2011 році, коли саджав Юрія Луценка, Юлію Тимошенко.

«У цьому випадку я став на захист не Саакашвілі, а принципу, що не можна так експлуатувати право. Ситуація із Саакашвілі – це дійсно політичні розборки, однак події на державному кордоні мають отримати правову оцінку з обох сторін конфлікту», – підсумував Мустафа Найєм. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-25 11:42:29