Новини » Львів

На Жидачівщині в День усиновителя помоляться за родини, які взяли на вихованння дітей

У Жидачівському районі готуються до відзначення Дня усиновлення.

Про це повідомив власкор IA ZIK з посиланням на керівника служби у справах дітей радержадміністрації Надію Гавдик.

За її словами, в межах святкування 1 жовтня в храмах буде відслужено молебні за здоров’я родин, які усиновили дітей та усіх дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.

27 вересня відбудеться зустріч з родинами, які взяли на виховання дітей.

У бібліотеках району з 25 вересня буде розгорнуто виставки «Дитина чекає батьків». На сітілайтах міста Жидачева планується розміщення інформації з питань усиновлення.

«У першому півріччі мешканцями району усиновлено п’ять дітей, – каже Надія Гавдик. – У даний час в банку даних дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування перебуває 79 дітей, з них: 20 – діти-сироти, 59 – позбавлені батьківського піклування. 56 таких дітей проживають у сім’ях опікунів, піклувальників, 10 – у прийомних сім’ях та ДБСТ, 12 – у закладах для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 1- в сім’ях родичів до вирішення питання постійного влаштування.

Протягом року службою виявлено і поставлено на первинний облік та внесено до ЄІАС «Діти» 2 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, з них одну дитину влаштовано під опіку/піклування громадян, одна дитина виховуються в сім’ях родичів до вирішення питання постійного влаштування».

Служба у справах дітей райдержадміністрації веде місцевий облік дітей, які підлягають усиновленню. На даний час на обліку перебуває 18 дітей цієї категорії. У базі даних потенційних кандидатів в усиновителі на сьогодні є 2 подружні пари.

 

Loading...