п'ятниця, 22 вересня, 2017, 8:45 Економіка
Маріуполю подарують вісім чеських трамваїв
Трамваї типу T3SU. Фото: gortransport.kharkov.ua
Трамваї типу T3SU. Фото: gortransport.kharkov.ua

Правління акціонерного товариства Транспортне підприємство Праги безоплатно передасть вісім трамваїв типу T3SU місту Маріуполю.

Про це повідомляє прес-служба міськради.

«Для отримання цих трамваїв необхідно затвердити договір дарування. Тоді почнуться роботи з доставки на кордон з Україною, розмитнення та прийняття на баланс. Подаровані трамваї хорошої якості, вони підуть на будь-який маршрут, звідки знімуть аварійні вагони. З досвіду використання подарованих раніше Прагою машин – маріупольці відчують поліпшення якості перевезень», – заявили в Департаменті транспорту і зв’язку.

Відзначається, що витрати, пов’язані зі зміною ширини колії та доставкою вагонів до Маріуполя, будуть оплачені з міського бюджету.

Згідно інформації сайту 0629.com.ua, в Словаччині для Маріуполя вже було закуплено п’ять трамваїв. Вони оснащені багатофункціональною інформаційної системою, зовнішніми звуковими приладами для людей з інвалідністю, реєстратором, GPS-навігацією для контролю руху на лінії, «Wi-fi» обладнанням, моніторами і камерами відеоспостереження.

Довідка

Татра T3 (T3SU)трамвайні вагони, які виготовлялися підприємством ЧКД-Прага з 1960 по 1997 рік. Всього було виготовлено 13 991 вагон. В основному вони були популярні в Центральній і Східній Європі, включаючи СРСР. Вагони поставлялися в усі міста Чехословаччини. Більше 1000 таких трамваїв були доставлені в Прагу. Татра T3 досі є основним типом трамвайних вагонів у багатьох чеських містах, причому б\в вагони продаються в транспортні підприємства України. Багато з вагонів даного типу були модернізовані.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-19 06:46:12