п'ятниця, 22 вересня, 2017, 18:45 Політика
Легендарний радіоведучий ВВС дав поради українцям як розвивати успішну державу

В України є велетенський історичний шанс, у неї відкрились двері на Захід. Через 10-15 років Україна буде розвиватися за європейською парадигмою. Контраст між тим, що відбувається зараз може бути неймовірний.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 09:00–11:00, 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) заявив журналіст та радіоведучий ВВС Сєва Новгородцев.

«Я надаю перевагу позитивному мисленню. В України є велетенський історичний шанс, у неї відкрились двері на Захід, є можливість саму себе регулювати. Звісно, є різні обставини. Ми можемо зараз помріяти, якщо Україна через 10-15 років піде по одному шляху, вона буде розвиватися за європейською парадигмою, тобто знищувати корупцію, нарощувати прозорість, вводити в політичну сферу чесну і патріотичну молодь. Загалом вибудовувати все як у розвинутих державах», – переконаний радіоведучий ВВС.

За словами гостя програми, якщо Україна піде шляхом реформ контраст між тим, що відбувається зараз може бути неймовірний.

«Є інші держави, які йдуть по другому шляху. Тому через 10-15 років контраст між тим, що відбувається зараз може бути разючий. Тому,

займайтесь побудовою держави. Перш за все звертайте увагу на те, що відбувається у вашому дворі і Бог дасть, що все буде добре», – вважає Сєва Новгородцев.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-20 21:38:08