п'ятниця, 22 вересня, 2017, 3:40 Політика
Георгій Тука розповів деталі розслідування загибелі Андрія Галущенка

Не можу розповідати всі деталі слідства, однак є ще два свідки, які за певних обставин можуть дати певні покази щодо загибелі волонтера Андрія Галущенка.

Про це розповів заступник міністра з тимчасово окупованих територій Георгій Тука у програмі «Vox populi» (19:15 – 20:00 на телеканалі ZIK).

«Уже давно слідчим органам, і мені зокрема, відомі учасники тих подій, через які загинув Андрій Галущенко. Але знати і мати докази – це абсолютно різні обставини. На першому етапі слідства підозрювані погодилися давати покази на поліграфі, оскільки, виходячи із українського чинного законодавства, ця процедура проводиться виключно на добровільних засадах і примусити людину неможливо», – зазначив Тука.

Однак, додає заступник міністра, коли правоохоронці на суперечках та брехні підозрюваних почали будувати картину того, що відбувалося, і коли були з’ясовані імена підозрюваних, втрутилися фахові юристи, які порадили цим людям відмовитися від надання показів через поліграф. Після цього офіційне слідство було вимушене взяти паузу.

«Із застосуванням наших фахівців невдовзі після тих подій була спроба привезти на територію, підконтрольну Україні, одного із учасників подій, під час яких загинув Андрій Галущенко. Але, на жаль, ця спецоперація завершилася невдало, оскільки під час спроби покинути окуповані території було бойове зіткнення, у результаті якого ця особа загинула», – констатував Георгій Тука.

Заступник міністра з тимчасово окупованих територій зауважив, що не може розповідати всі деталі слідства. Однак додав, що є ще два свідки, які за певних обставин можуть дати певні покази.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-25 06:39 :19