п'ятниця, 22 вересня, 2017, 23:35 Політика
Безсмертний: Я бачу явну мотивацію багатьох чиновників до використання війни у власних цілях

Багато чиновників мають мотивацію до використання війни на Донбасі у власних корисних цілях.

Про це в ефірі інформаційно-політичного ток-шоу «Народ проти!» на телеканалі ZIK заявив представник України у політичній підгрупі Тристоронньої контактної групи у Мінську (2014-2016 рр.) Роман Безсмертний.

Гість програми зауважив, що не вірить у те, що державна машина здатна встановити мир.

«Я бачу явну мотивацію багатьох чиновників до використання, вибачте, у власних корисних цілях цієї ситуації», – заявив Роман Безсмертний.

Коментуючи питання щодо введення миротворчої місії ООН на Донбасі, гість програми зауважив, що попередня місія, яка дасть оцінку питанням безпеки, має доповісти Раді Безпеки.

«Але там проблема. Проблема у тому, що воєнно-штабний комітет, дія якого передбачена 47-ю статтею Ради Безпеки, не створений. Оперативні сили реагування, які передбачені 44-ю, 45-ю статтями ООН, не створені. Це означає, що далі виникне питання щодо комплектації миротворчого контингенту. Якщо ми піднімаємо це питання, ми повинні дати відповідь на прийнятний варіант з обох сторін комплектації такої місії», – зазначив Роман Безсмертний.

З його слів, як свідчить досвід, у цій справі, починаючи від шеврона і закінчуючи шинами на авто, усе може спровокувати конфлікт.

«А це означає, що Україна в принципі має прийняти пропозицію про місію і почати діалог… про комплектацію цього миротворчого контингенту, включаючи і кількісні параметри, і технічне забезпечення тощо. Очевидно, що суть рішення Ради Безпеки полягає лише у виділенні грошей для фінансування такого контингенту. Але на сьогодні у зв’язку із тим, що із 1946 року, з моменту створення ООН, 44-та, 45-та, 46-та, 47-ма статті ніколи не задіювались, це означає, що ми самі повинні запропонувати формат», – вважає Роман Безсмертний.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-23 02:50:52