четвер, 21 вересня, 2017, 19:40 Політика
У нашої фракції дійсно є проблема з дисципліною, – депутат БПП

У фракції БПП є проблема з дисципліною. Чомусь народні депутати розмірковують, чи їм потрібно бути в залі, чи вирішувати якісь особисті питання.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 09:00–11:00, 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) заявив народний депутат України БПП Дмитро Лубінець.

«Знаєте, у фракції БПП проблема з дисципліною дійсно є. І чомусь народні депутати розмірковують, чи їм потрібно бути в залі, чи вирішувати якісь особисті питання. На жаль, вирішують не на користь українського парламенту», – констатував нардеп.

Гість програми вважає, що не може коментувати за всіх депутатів БПП, але за керівництво він певен, що щодо сьогоднішнього голосування за продовження робочого дня – це була їх принципова позиція. Всі депутати були поінформовані про голосування і ті хто мав бажання працювати були у Верховній раді. 

«Фракція БПП за голосування віддала 111 голосів, і дійсно, це голоси не всіх депутатів, які входить до фракції, але більша частина. Я можу сказати, знаєте важко коментувати за інших народних депутатів. Я можу сказати за керівництво фракції, бо це була принципова позиція. Напередодні всі депутати знали про те, що в четвер повинні бути і буде саме голосування за продовження робочого дня. І ті, хто мав бажання працювати вони були. Я особисто був присутній, голосував і всі депутати в центральному секторі БПП були на робочих місцях», – прокоментував Лубінець.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-23 16:46:10