Новини » Львів 21 вересня, 2017, 13:29
У Львові вул. Коперника хочуть з’єднати із вул. Сахарова трамвайною колією
Львівський трамвай. Фото: unian.ua
Львівський трамвай. Фото: unian.ua

Протягом найближчих п’яти років у Львові планують реалізувати проект, у рамках якого трамвайну колію на вул. Коперника продовжать аж до перехрестя з вул. Вітовського-Сахарова. Однак поки усе лише в планах, адже ще навіть не почали роботу над документацією.

Про це сьогодні, 21 вересня, у коментарі ІА ZIK повідомив начальник відділу стійких транспортних систем «Львівавтодору» Павло Сирватка.

Він запевнив, що це зовсім не новий проект, а відновлення того, що було майже 100 років – з 1894 до 70-х рр. минулого століття, коли почали будівництво колії на вул. Княгині Ольги.

Будівництво нової колії довжиною 300-350 метрів планують розпочати протягом найближчих п’яти років, коли відбуватиметься реконструкція вул. Вітовського і перехрестя вул. Сахарова-Коперника-Вітовського.

Проект реалізовуватимуть у рамках кредитного договору з ЄБРР на громадський транспорт.

Павло Сирватка зазначив, поки не відомо, який трамвай впустять по новій колії. Однак він висловив сподівання, що це буде трамвай №3.

«На мою думку, найкраще було б впустити «трійку», щоб вона курсувала у центр по вул. Коперника, а потім повертався по вул. Франка», – зазначив чиновник.

На запитання, чи плануються зміни у русі машин по вул. Коперника, оскільки зараз ділянка, де хочуть прокладати колію, є завантажена Павло Сирватка заявив: «Нам завжди кажуть, що машини можна буде прибрати, коли буде громадський транспорт. У принципі ми ж збираємось запропонувати цей громадський транспорт. Можливо, завдяки цьому зменшиться потік, люди зрозуміють, що можна до центру добратись не лише на машині».

Він додав, поки проектної документації немає. Єдине, що вже зробив «Львівавтодор» – це підготував транспортне моделювання.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-21 04:12 :42