четвер, 21 вересня, 2017, 21:30 Політика
Тука: Порожні приміщення в «ОРДЛО», якими власники не користуються, передають бойовикам

На окупованих територіях люди, які тривалий час не з’являються у своєму житловому приміщенні, часто потрапляють у певні бази даних, які надають окупантам самі ж мешканці Донецька і Луганська. І ці порожні приміщення передають у користування або бойовикам, або колаборантам.

Про це в ефірі програми Vox populi. Голос народу на телеканалі ZIK заявив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Георгій Тука.

Заступник міністра, коментуючи запитання щодо примусу сплачувати за комунальні послуги у самопроголошених республіках, зауважив, що це відома проблема. І йдеться не лише про те, що людей змушують платити за «комуналку» у казну «ДНР» чи окупованого Криму.

«Для людей, які працюють у бюджетній сфері, де заробітна плата становить 6-7 тисяч, люди винаймають у Києві житло, платять за оренду і ще вимушені сплачувати за так звані комунальні послуги на території «ОРДЛО» або анексованого Криму. Це надто важко людям», – зазначив Георгій Тука.

Гість програми зауважив, що в окупованому Криму так звана влада вже внесла певні зміни у свої «захмарні законодавчі акти».

«Але у так званих Донецькій і Луганській «молодих республіках» мова йде про те, що, по-перше, у разі наявності заборгованості людям не дозволяють перетинати лінію розмежування. Таким чином, вони не можуть навіть на дві-три години виїхати на територію України для того, щоб купити дешевшу та якіснішу їжу. А люди, які тривалий час не з’являються у своєму житловому приміщенні, на жаль, досить часто потрапляють у певні бази даних, які надаються самими мешканцями Донецька і Луганська окупаційним оцим «орко-владам». І ці порожні приміщення, якими зараз власники не користуються, передають у користування або бойовикам, або колаборантам», – заявив Георгій Тука.

Читайте також: Луганчанин «здав» місце проживання ватажка «ЛНР» Плотницького

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-24 22:12:25