четвер, 21 вересня, 2017, 21:17 Політика
Тука: На зміну моїх поглядів вплинуло отримання іншого рівня інформації

Я чудово розумію, що певна кількість моїх прихильників, які вірили і сподівалися на мене на початку 2014-2015 років, зараз вважають, що мої погляди змінила влада.

Про це розповів заступник міністра з тимчасово окупованих територій Георгій Тука у програмі «Vox populi» (19:15 – 20:00 на телеканалі ZIK).

Георгій Тука прокоментував зауваження телеглядача з приводу того, що після загибелі волонтера та друга Андрія Галущенка, відомого на позивний «Ендрю», а також після отримання посади, його погляди сильно змінилися.

«Коли мені дорікають, що на зміну моїх поглядів вплинула моя посада, то я стверджую, що це абсолютно не відповідає дійсності. Оскільки на зміну моїх поглядів вплинуло отримання іншого рівня інформації», – прокоментував Георгій Тука.

На думку заступника міністра, поведінку людини повинні формувати не природні інстинкти, а розум. Тому особа, яка займається державною політикою і відповідає за долі багатьох людей, не має права діяти на емоційних засадах.

«Я чудово розумію, що певна кількість моїх прихильників, які вірили і сподівалися на мене на початку 2014-2015 років, зараз вважають, що мої погляди змінила влада. Але це не зовсім так, адже мої погляди залишилися при мені, натомість змінилася тактика досягнення мети. Я, наприклад, не вважаю доречним на знак протесту та зневаги грюкати дверима і покидати свій кабінет, як це демонструють дехто із високопосадовців. Адже коли в тебе є можливість, бодай якимось чином робити те, про що ти мрієш, то треба це робити незалежно від твого ставлення до того, що відбувається», – зазначив Георгій Тука.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-25 02:01:01