четвер, 21 вересня, 2017, 20:25 Політика
Російська Федерація веде себе як терористичне угруповання, – Лубінець

Сьогодні, кожен громадянин України, який знаходиться на території Російської Федерації та Білорусі, на жаль, не може почуватися у безпеці. Останнім прикладом цього є арешт 19-ти річного Павла Гриба. І РФ при цьому веде себе як визначене терористичне угруповання.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 09:00–11:00, 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) заявив народний депутат України Дмитро Лубінець.

Гість програми зауважив, що Російська Федерація сьогодні веде себе як визначене терористичне угруповання, що має свій список заручників, якими торгують навіть на міжнародній арені.

«Мабуть, ви самі добре знаєте, що сьогодні кожен громадянин України, який знаходиться на території Російської Федерації та Білорусі, нажаль, не може почуватися у безпеці. Ми бачили останній приклад цього, коли нашого 19-ти річного хлопця заарештували по абсолютно надуманих справах і зараз його починають судити в Російській Федерації», – розповів народний обранець.

Ведуча програми зауважила, що мова йде про Павла Гриба, дев’ятнадцятирічного українця, якого російські спецслужби викрали у білоруському Гомелі та заарештували у Краснодарі до 17 жовтня. У свою чергу Дмитро Лубінець додав, що саме цей випадок показує небезпеку перебування на території РФ для українців.

«При цьому, Російська Федерація веде себе як визначене терористичне угруповання. Тобто, їм потрібні заручники і не має ніякої різниці хто це, їм також байдуже, за що людину арештовуватимуть. Вони просто роблять собі такий список заручників, якими торгуються навіть на міжнародній арені», – зауважив Лубінець.

Народний обранець додав, що власне у такий спосіб Росія показує всю реальність війни проти України.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-25 07:59:17