четвер, 21 вересня, 2017, 20:15 Політика
Рано чи пізно миротворча місія ООН буде на Донбасі, – Георгій Тука

Звісно, Росія буде опиратися реалізації миротворчої місії ООН на Донбасі. Але, на мою думку, наша сторона вже визначилася із певним способом подолання опору з боку Російської Федерації.

Таку думу висловив заступник міністра з тимчасово окупованих територій Георгій Тука у програмі «Vox populi» (19:15 – 20:00 на телеканалі ZIK).

Нагадаємо, після сьогоднішньої зустрічі із Президентом США Дональдом Трампом Порошенко заявив, що США підтримали українську ідею щодо розміщення миротворців ООН на Донбасі.

«Щодо самої ідеї застосування миротворчих сил ООН на Донбасі, то я про це кажу вже протягом двох років. Зокрема, я наголошував на тому, що ідея застосування поліцейської місії ОБСЄ поступається ідеї застосування миротворчих сил ООН. Тому я маю внутрішнє переконання, що питання щодо миротворців уже давно позитивно вирішене. Тобто, рано чи пізно миротворці ООН будуть на території неконтрольованого Донбасу», – певен Георгій Тука.

Наразі ж Україні потрібен час, щоб вирішити, яка буде місія, з яким мандатом і в якій кількості. А також провести усі необхідні консультації та переговори, зокрема і з тими країнами, які будуть забезпечувати фінансування такої діяльності.

Також заступник міністра з тимчасово окупованих територій наголосив, що не має побоювань з приводу того, що місія ООН на Донбасі так і залишиться нереалізованою ідеєю.

«Звісно, Росія буде опиратися, відтак механізм практичної реалізації такої місії є досить складним. Але, на мою думку, наша сторона вже визначилася із певним способом подолання опору з боку Російської Федерації», – підсумував Георгій Тука.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-25 06:36 :20