четвер, 21 вересня, 2017, 10:54 Політика
Програвши Стокгольмський арбітраж, Україна могла б припинити існування, – Барна

Програвши Стокгольмський арбітражний суд і 50 мільярдів доларів, які нам в борг виставила Росія, України вже могло б не бути. Адже це – півторарічний бюджет держави.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Почути Україну» (щосереди о 21:30 на телеканалі ZIK) заявив народний депутат України Олег Барна.

«Очевидно, що всі судові процеси та притягнення людей до кримінальної відповідальності мають відбуватися тільки в межах закону. Очевидно навіть те, що ці межі дозволяють будь-кому звернутися і в Європейський суд з захисту прав людини. В першу чергу цим можуть скористатися ті люди, які мають на це кошти і ресурси, навіть і прості люди», – зауважив Олег Барна.

Тому, за його словами, якщо не належним чином буде зібрана доказова база, як би не хотіли когось звинуватити чи обізвати злодієм, але в кінцевому результаті доведеться відповідати за свої слова.

«Може, в межах села ми здатні набити одне одного і вирішити питання, хто правий силою. Але коли питання дійде до Європейського суду, там не дивитимуться на кожного власника амбіцій, а буде вирішено – так або ні. І якщо будуть порушені відповідні норми чи звинувачення буде неналежним чином доведено, відповідатиме держава», – пояснив народний депутат.

Тому, на його думку, в кінцевому результаті доведеться «сховати власні амбіції».

«Якщо мова йде про якісь півтори мільярда доларів, то я вам скажу трохи інше. Завдячуючи нашим адвокатам і дипломатам, ми мали можливість врятувати Україну, якої зараз вже не існувало б. Ми виграли Стокгольмський арбітраж на 50 мільярдів доларів по угодах Юлії Володимирівни, які нам як борг виставила Росія. Це півторарічний бюджет, тому при цьому боргу України вже б не існувало», – заявив народний обранець.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-19 01:05:50