четвер, 21 вересня, 2017, 14:45 Політика
Опозиція внесла правки, щоб загальмувати процес ухвалення закону, – експерт

Вже зараз політики готуються до виборів. Безліч правок, які запропонувала нині опозиція, унеможливлюють швидке ухвалення пенсійного закону. Таке затягування часу, яке створили «Батьківщина» і «Самопоміч», грає їм на руку.

Про це в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) сказав політолог Кирило Сазонов.

«Вал правок, які сьогодні розглядались у Верховній Раді, виносились не для того, щоб їх погоджували. «Самопоміч» і «Батьківщина» висували свої пропозиції, щоб загальмувати процес ухвалення закону», – стверджує експерт.

Гість програми додає, що процес голосування за законопроект виглядає значно простіше, аніж нинішня робота політиків у Верховній Раді.

«Всі питання можна вирішити у Комітеті, запропонувавши необхідні зміни до проекту. Далі зал має проголосувати «за» або «проти». На тому вся процедура завершується. Але ми бачимо, що опозиція любить усе ускладнювати», – коментує Сазонов.

Сьогодні найбільше правок до законопроектів внесла опозиція. Логіка цих дій проста. Вона хоче унеможливити нормальну роботу Верховної Ради, аби виставити її у негативному світлі.

«Логіка в опозиції проста – «чим гірше в країні, тим краще для нас». Вони хочуть створити видимість того, що ВР не працює взагалі. Бо ж згідно процедури, потрібно розглядати всі правки, навіть, якщо в залі нема потрібних голосів», – наголошує  політолог.

Крім того, депутати активно пропонують правки, бо відчувають, що незабаром Луценко може знову повернутись до питання зняття депутатської недоторканності.

«Народні обранці відчувають, що атмосфера стосовно зняття депутатської недоторканності «підігрівається», а тому не хочуть повертатись до цього питання. Вони воліють осісти у реформах, навіть, якщо там тисячі правок. До того ж, якщо опозиції вдасться відтягти обіцянку Гройсмана стосовно підвищення пенсій в рамках пенсійної реформи, то «Батьківщина» і «Самопоміч» цьому дуже зрадіють», – говорить Кирило Сазонов.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-23 03:37 :53