четвер, 21 вересня, 2017, 5:38 Економіка
Німецькі вживані електрички кращі, ніж ті, що працюють в Україні, – Омелян
Німецька електричка. Фото: wikimedia.org
Німецька електричка. Фото: wikimedia.org

Німеччина повідомила про попередню згоду передати Україні вживані електрички.

Про це сказав міністр інфраструктури України Володимир Омелян в середу ввечері, – повідомляє Українська правда.

«Переговори з Німеччиною тільки почалися, вона попередньо висловила готовність передати Україні певний рухомий склад. Якщо німці наполягатимуть на оплаті, подивимося, чого це коштує і зробимо це», – сказав він.

За його словами, в зазначеному німецькому рухомому складі необхідно буде замінити візки, оскільки вони розраховані на європейський шлях, будуть певні питання з напругою для електродвигунів, так як в Німеччині використовується інший їх тип.

«Але в підсумку ми матимемо абсолютно якісний рухомий склад і повірте, що вживані німецькі електрички в рази кращі за ті, що ми маємо сьогодні навіть після модернізації. Сьогоднішній ремонт, який проводиться, він проводиться комплексно, але кондиціонерів як і раніше немає, проблема з туалетами, якість матеріалів під великим питанням», – заявив Омелян.

Він також висловив надію, що цей проект вдасться реалізувати, «оскільки це хоч і тимчасове латання дірок, але це необхідно нашим громадянам, які користуються приміським транспортом».

Раніше повідомлялося, що Міністерство інфраструктури веде переговори з Німеччиною про надання вживаного рухомого складу для приміських електричок України.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-25 11:37:38