четвер, 21 вересня, 2017, 18:06 Події
Наливайченко наразі відмовляється підтвердити свої свідчення на поліграфі, – СБУ

Колишній голова СБУ Валентин Наливайченко поки відмовляється підтвердити свої свідчення на поліграфі у справі незаконного перетину державного кордону колишніми високопосадовцями та керівниками правоохоронних органів у 2014-2015 роках.

Про це йдеться у відеокоментарі начальника Головного слідчого управління СБУ Григорія Остафійчука, розміщеного на сайті СБУ.

Він назвав позитивом надання Наливайченком показань у кримінальному провадженні про незаконний перетин держкордону чиновниками у 2014-2015 роках.

«Я думаю, що Валентин Олександрович щиро і правдиво буде допомагати слідству і суду встановити істину по кримінальному провадженню, яке розслідується щодо перельотів у 2014-2015 роках «шановного» пана Медведчука до Російської Федерації і, думаю, допоможе встановити слідству істину», – заявив Остафійчук.

«Валентин Олександрович, будучи тривалий час керівником Служби безпеки, розуміє, що показання свідка є значущими у будь-якому кримінальному провадженні, а якщо вони ще й підкріплені, так сказати, судово-психологічною експертизою, яка проводиться із застосуванням поліграфу, то це підсилює ці показання», – додав начальник ГСУ СБУ.

«Тому, ми запропонували Валентину Олександровичу бути допитаним з поліграфом, на що він поки відмовився, але маємо надію, що він дослухається до нас, і допоможе встановити істину у даному кримінальному провадженні», – заявив Остафійчук.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-24 20:15:15