четвер, 21 вересня, 2017, 4:59 Події
На Запоріжжі «релігійна організація» силоміць утримувала людей у «реабілітаційному центрі»

У Запоріжжі «релігійна організація» насильно утримувала людей із алкогольною та наркотичною залежністю у так нібито центрі реабілітації, який насправді не мав жодних необхідних документів.

Про це повідомляє Національна поліція.

Правоохоронці звільнили з «центру» 100 людей.

Зазначається, що у більшості випадків ініціаторами «лікування» ставали родичі, які сплачували за утримання від 2 500 гривень до 3500 гривень на місяць.

Людей насильно утримували в спеціально обладнаних будинках з гратами на вікнах.

Встановлено, що в незаконних місцях позбавлення волі людей утримували представники «релігійної або псведорелігіозной громади», яку очолює житель Полтавської області, що знаходиться в розшуку.

До скоєння кримінального правопорушення та організації незаконної діяльності причетні чоловіки – 1987, 1984, 1980 та 1972 років народження. Вони створили на території міста Запоріжжя Центр з реабілітації осіб з наркотичною та алкогольною залежністю. Правоохоронцями встановлено, що Центр не є лікарською установою, не має відповідних документів та медичних працівників. Насправді лікуванням «пацієнтів» ніхто не займався. Їх незаконно позбавляли волі та утримували із застосуванням психологічного та фізичного насилля.

Розташовувалась ця організація за п’ятьма адресами по вулиці Курчатого, Мурманській, Донецькій, Нижній та у селі Володимирівське Запорізького району. У приміщеннях фігуранти утримували близько 100 осіб різного віку, статі та з різних міст України.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-23 02:43:12