четвер, 21 вересня, 2017, 19:50 Політика
Ми приймаємо рішення, які зменшують тривалість життя українців, – нардеп

В усіх країнах, які йшли на підвищення пенсійного віку, починали з того, що підвищували тривалість життя своїх громадян. А ми робимо навпаки, приймаємо ті рішення, які понижають тривалість життя людей.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 09:00–11:00, 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) заявив народний депутат України Юрій Павленко.

Народний обранець зауважив, що демографічною політикою займався професійно, відповідно, може стверджувати, що за останні роки рівень тривалості життя в Україні значно знизився.

«В усіх країнах, які йшли на підвищення пенсійного віку, починали з того, що підвищували тривалість життя своїх громадян. А ми навпаки, приймаємо ті рішення, які понижають тривалість життя», – вважає народний депутат.

Зокрема, гість програми зауважив, що за останні три роки рівень тривалості життя в Україні значно впав. Окрім цього, як додав Юрій Павленко, критично впав в Україні і рівень народжуваності.

«У нас рівень 65-ти літніх жінок і 5-ти річних дівчат різниться критично. І це наслідки, які будуть пожинати наші з вами онуки від наших нинішніх неефективних, безсистемних та непродуманих рішень. І прикриватися щоденною роботою, красивими гаслами та розповідями про реформи, так реформи не проводяться, коли не аналізується сам результат цих реформ», – наголосив народний обранець.

Продовжуючи Юрій Павленко згадав і про українських заробітчан, які сьогодні створюють ВВП в інших країнах.

«Нам потрібно повернути ті 8 мільйонів заробітчан, які сьогодні створюють ВВП в інших країнах. Але вони є прекрасними інвесторами, адже найбільшими інвесторами сьогодні є хто – заробітчани, які пересилають сюди найбільше грошей. Нам потрібно створити умови тут і для великих компаній. Але ми все робимо навпаки, ось де проблема», – акцентував народний депутат.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-20 13:27:06