четвер, 21 вересня, 2017, 18:15 Політика
Маломуж: Ефективних механізмів протидії Росії наразі немає

Україна не виходить на інші, більш ширші формати обговорення агресії Росії як частини загальносвітового конфлікту. Натомість український президент продовжує озвучувати ту ж риторику, яка не має перспектив.

Таку думку висловив голова Служби зовнішньої розвідки України у 2005-2010 роках Микола Маломуж у прямому ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00 – 15:00 та 17:00 – 19:00) на телеканалі ZIK.

«Дипломати та конгресмени США дійсно підтримують стратегічну позицію формування міжнародної місії в Україні, проте вони не бачать перспективи, що така програма буде реалізована. Тому риторика Президента України в ООН правильна, однак реалізація сумнівна, оскільки позиція Росії та її прихильників дуже жорстка», – прокоментував Маломуж.

Він додає, що на всіх міжнародних форумах уже звучить відверто негативна позиція до Росії як до агресора, поте ефективних механізмів протидії Росії сьогодні немає.

«Президент України не виходить на інші, більш ширші формати обговорення агресії проти України як частини загальносвітового конфлікту. Натомість він продовжує озвучувати ту ж риторику, яка не має перспектив. Такі промови президента дійсно піднімають рейтинг країни, однак до жодного конкретного рішення вони не призведуть», – констатував Микола Маломуж.

До того ж, генеральний директор інформагентства «Інтерфакс-Україна» Олександр Мартиненко зауважив, що наразі ситуація із миротворчою місією для Донбасу дечим схожа на перемир’я між Росією і Україною.

«Ті люди, які не є достатньо обізнаними в ситуації між Україною та Росією, а таких людей є досить багато, мало чого зрозуміли після промови українського президента в ООН. Оскільки і Росія говорить про миротворців, і Україна, тому схоже, що країни між собою помирилися. Натомість ті люди, які розуміють ситуацію, усвідомлюють, що позиції України ат Росії є діаметрально протилежними. Тому зараз немає жодних ілюзій з приводу того, що найближчим часом буде досягнуто домовленостей, які всіх влаштують», – підсумував Олександр Мартиненко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-25 07:57:54