Новини » Політика 21 вересня, 2017, 15:29
Лише 10-15% українців підтримують правоохоронну систему, – Касько

Наразі надзвичайно складно перевірити усі здобутки і перемоги правоохоронних органів, дослідити, скільки грошей повернулось у державну казну завдяки їхнім зусиллям. Проте, як показує статистика, не більше 15% українців довіряють правоохоронній системі.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного ток-шоу «Почути Україну» (щосереди о 21:35 на телеканалі ZIK) заявив колишній заступник Генерального прокурора України Віталій Касько.

«Чесно кажучи, тема досягнень різних органів в Україні не може бути узагальненою. Тому що порівнювати мільярдні здобутки правоохоронних інстанцій, як мінімум, неправильно», – говорить гість програми.

Касько додає, що де-факто перевірити скільки грошей вдалось повернути з допомогою того чи іншого правоохоронного органу дуже складно.

«Перевірити здобутки правоохоронних органів – справа не з простих. Але я завжди раз у три місяці спостерігаю за думкою громадян в Україні. І з того, що я дослідив, стабільно лише 10-15% громадян підтримують систему. Я маю на увазі нашу традиційну систему кримінальної юстиції, суди, правоохоронні органи і так далі», – каже колишній заступник Генерального прокурора.

Українській правоохоронній системі вже 25 років, а суспільне ставлення до неї не покращується. Це означає, що навіть після ряду реформ механізм досі діє не належним чином, переконаний гість програми.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-23 00:23 :37