четвер, 21 вересня, 2017, 17:49 Київ
Київрада не заборонила політичну агітацію у навчальних закладах столиці

Київська міська рада відмовилася заборонити всі форми політичної діяльності і політичної агітації в навчальних закладах Києва.

Про це повідомляють Українські новини.

За підтримку заборони проголосували лише 35 депутатів. А для прийняття рішення мінімально потрібно 61.

«Пропонується встановити, що на території загальноосвітніх навчальних закладів міста Києва не допускається поширення реклами політичного характеру та здійснення політичної агітації», – зазначила співавтор проекту рішення Наталія Шульга.

В проекті документу зазначається, що для забезпечення належного здійснення навчально-виховного процесу законодавство встановлює низку основоположних гарантій, однією з яких є недопущення перетворення загальноосвітніх навчальних закладів у поле для ведення суспільно-політичної діяльності.

Так, згідно з чинним законодавством, одним з принципів освіти в Україні є її незалежність від політичних партій, громадських і релігійних організацій.

Відповідно до ч. 2 ст. 17 Закону України «Про загальну середню освіту» у загальноосвітніх навчальних закладах забороняється утворення і діяльність організаційних структур політичних партій, а також релігійних організацій і воєнізованих формувань.

Крім цього, виходячи з положень ст. 63 Закону України «Про освіту», об’єкти освіти і науки, що фінансуються з бюджету, не повинні використовуватися не за призначенням.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-18 11:31:52