четвер, 21 вересня, 2017, 15:11 Регіони
Кількість екіпажів патрульної поліції в Луцьку скоротилася втричі
Патрульні поліцейські в Луцьку. Фото: volynpost.com
Патрульні поліцейські в Луцьку. Фото: volynpost.com

Патрульна поліція в Луцьку відчуває серйозну нестачу кадрів. Якщо спочатку на патрулювання міста виїжджали 15 екіпажів, то зараз – 4-5.

Про це під час зустрічі з представниками ОБСЄ заявив заступник начальника УПП в Луцьку Дмитро Хмарук, – повідомили IA ZIK у патрульній поліції.

«Серйозна проблема – це нестача особового складу, через що зменшилась кількість екіпажів, які обслуговують місто. Якщо спочатку патрулювало 15 екіпажів, то нині їх в середньому 4-5. Звісно, є різні причини переходу в інші структури чи звільнень, але люди, разом з тим, мають розуміти, що вони приходили на службу, тож мають самовіддано її нести», – сказав Дмитро Хмарук.

Спостерігачі цікавились гучними затриманнями, резонансними розкриттями та співпрацею з іншими правоохоронними органами й державними установами.

Також запитували про якість технічного обслуговування автомобілів, матеріальне забезпечення управління і наявність пального.

Хмарук наголосив, що головне, чого вдалось досягнути за понад півторарічний період служби, – це довіра громадян. «Ми прийшли служити простим людям, а не обслуговувати чиїсь інтереси, і це найважливіше для розуміння суті реформи», – сказав він.

Також поінформував, що УПП у Луцьку перебуває на першій позиції серед інших управлінь за показником відмов від неправомірної вигоди. Протягом служби задокументовано 9 випадків відмови від неправомірної вигоди, у частині випадків вже є рішення судів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-25 01:58:28