четвер, 21 вересня, 2017, 10:07 Політика
«Хай там як»: Порошенко заявив про стрімкий ріст економіки України
Президент України Петро Порошенко. Фото: Палінчак Михайло/УНІАН
Президент України Петро Порошенко. Фото: Палінчак Михайло/УНІАН

Президент України Петро Порошенко вважає, що найгірше в українській економіці в минулому, а реформістські дії влади «розчистили шлях до відновлення нашої економіки».

Про це Глава держави заявив у своєму зверненні до учасників Українського фінансового форуму.

«Хай там як, але статистика – головний свідок тому, що найгірше в українській економіці вже точно в минулому. Зазнавши надзвичайно потужного удару – через війну, агресивне закриття Росією донедавна найбільшого нашого ринку і навіть через російську блокаду експорту в треті країни – ми не просто вистояли, не просто уникли дефолту… Ми – заклали основу для сталого розвитку», – заявив Порошенко.

Глава держави наголосив, що ВВП країни «зростає вже шість кварталів поспіль після чотирнадцяти кварталів падіння».

Президент відзначив, що «жорсткі антикризові кроки, макрофінансова стабілізація, зниження податкового навантаження, дерегуляція, антикорупційні заходи, відкриття нових зовнішніх ринків, в тому числі і завдяки Угоді про асоціацію та поглиблену та всеохоплюючу зону вільної торгівлі з Євросоюзом – все це розчистило шлях до відновлення нашої економіки».

Порошенко відзначив, що Агентство Moody’s підвищило кредитний рейтинг України.

«Прогноз із негативного в березні п’ятнадцятого поступово змінився на позитивний у серпні сімнадцятого. Так само Standard & Poor’s підтвердили довгострокові та короткострокові рейтинги в іноземній та національній валютах на рівні «B-/B» зі стабільним прогнозом», – підкресли він,с відзначивши також, що «214 фондових менеджери із ста п’ятдесяти чотирьох інвестиційних компаній, опитані Institutional Investor’s research group, поставили Україну першою в списку країн, які вони планують відвідати протягом найближчого року з метою поточного інвестування, або оцінки його перспектив».

Як дорожню карту реформ Порошенко розглядає Угоду про асоціацію.

«Цей об’ємний документ – моя настільна книга, мій handbook», – заявив він.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-07-16 13:54 :08