четвер, 21 вересня, 2017, 20:55 Політика
Георгій Тука пояснив, чому нема альтернативи Порошенку

Серед 45 мільйонів українців є чимало чесних, порядних людей, які можуть виявитися значно кращими президентами, аніж Петро Порошенко. Проте вибирати доводиться із реальних кандидатів. На сьогодні із реальних кандидатів альтернативи Порошенку нема.

Про це в ефірі програми Vox populi. Голос народу на телеканалі ZIK заявив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України.

Заступник міністра наголосив, що він не належить до категорії людей, які «зачаровуються» будь-ким.

«Я, мабуть, та щаслива людина, яка практично ніколи не розчаровується. Тому я не можу сказати, що я палаю у захваті від Президента України, але як людина, яка намагається хоча би бути об’єктивною, я вважаю, що на сьогодні я не бачу, принаймні, альтернативи Петру Порошенку», – заявив гість програми.

Заступник міністра, відповідаючи на запитання глядачів щодо кандидатури на пост першої особи держави Анатолія Гриценка, зауважив, що нині переглядав рейтинги політиків, і рейтинг пана Гриценка виявився трохи нижчим за рейтинг Олега Ляшка.

«Коли я кажу, що не бачу альтернативи нашому Президенту, я маю на увазі – реальної альтернативи. Я прекрасно розумію, що серед 45 мільйонів, чи скільки нас залишилось, невідомо, є маса чесних порядних людей, які, цілком можливо, можуть виявитися значно кращими президентами, аніж Петро Олексійович. Я не сумніваюся, що є маса людей, які можуть виявитися кращими заступниками міністра, аніж я. Я абсолютно тверезомисляча людина. Але коли ми говоримо емоціями – це одне, але коли настає час тверезого розрахунку, ти розумієш, що на пост Президента реально претендують три-чотири людини, то і вибирати доводиться із реальних кандидатів. На сьогодні із реальних кандидатів я не бачу альтернативи», – заявив гість програми.

Читайте також: Неправда, що у Тимошенко найвищий рейтинг, - Ігор Гринів

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-18 05:25:32