четвер, 21 вересня, 2017, 22:30 Політика
Георгій Тука: Не бачу жодної політичної партії, яка б відповідала моїм прагненням

Українці не повинні шукати собі месію, очаровуватися ним, і тоді не буде розчарувань. Особисто з мене вистачило суспільного розчарування в персоні пана Ющенка.

Таку думку висловив заступник міністра з тимчасово окупованих територій Георгій Тука у програмі «Vox populi» (19:15 – 20:00 на телеканалі ZIK).

«Що стосується політичних вподобань, то я ніколи не належав до жодної партії, і не належу зараз. Також я ніколи не очолював політичного списку БПП», – відповів на запитання глядачів Георгій Тука.

Однак урядовець зауважив, що завжди цікавився політичними процесами в країні та брав активну участь у суспільному волевиявленні своєї громадянської позиції.

«Перший український прапор, який був піднятий на Хрещатику над Київською міською радою, я ніс разом із багатьма іншими українцями. Я брав дуже активну діяльність у Помаранчевій революції 2004 року, проте, на відміну від багатьох, ніколи не скандував «Ющенко!», – пригадує заступник міністра.

Так само і під час Революції гідності, за словами Георгія Туки, він ніколи не скандував жодних прізвищ.

«Я маю стійке переконання, що персона лідера – це не шлях для України. Ми не повинні шукати собі месію, очаровуватися ним, і тоді не буде розчарувань. Особисто з мене вистачило суспільного розчарування в персоні пана Ющенка. Якщо взяти мої особисті уподобання, то на сьогодні, я не бачу жодної політичної партії, яка б відповідала моїм особистим прагненням» – запевнив Георгій Тука.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-25 06:37 :15