четвер, 21 вересня, 2017, 13:01 Політика
Депутати не голосують за закони, бо очікують виборів, – Давидюк

Депутати не встигають проголосувати за закони, оскільки ті часто мають дуже багато правок. Ймовірно, нинішні народні обраниці будуть йти на вибори 2019 року, пропагуючи ті самі проекти.

Про це в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) сказав директор Аналітичного центру політики Микола Давидюк.

«Насправді дуже хотілось би, щоб депутати в силу політичних кулуарних баталій не забували про пенсіонерів і не відкладали у довгтй ящик свої голосування за законопроекти. Бо ми знаємо, як народні обранці полюбляють затягувати час. А потім вони будуть йти на вибори, щоб протягти той закон, за який не встигли проголосувати зараз у стінах парламенту», – наголосив Давидюк.

Часто українські політики діляться на владу і опозицію не за бажанням допомогти населенню, а в прагненні бути дотичним до сфер впливу і грошей, прокоментував експерт.

«Українці втомилися від політичних сутичок. Вони хочуть бачити якісний новий рівень життя. Комітет виборців України робив зріз неякісних законопроектів. З’ясувалось, що їх переважна більшість. Зараз політики сперечаються, вносять правки лише для того, щоб тягти час, мовляв, вони тяжко працюють. Тільки подумайте, чотири тисячі правок, але по факту, з точки зору законодавчого матеріалу, чи став проект кращий? Відповідь – «ні». Звісно, іноді одне слово чи розділовий знак може змінити суть закону, але загалом парламентські баталії схожі на очікування виборів», – додав директор Аналітичного центру політики.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-25 06:35 :41