четвер, 21 вересня, 2017, 14:59 Суспільство
Буддистський духовний лідер у Львові поділився рецептом щастя і запобіжником від злості
Прес-конференція – Духовний лідер міжнародної асоціації «Буддизм Шамбали» – Сакйонґ Міпам Рінпоче. Фото: Микола Тис/ZIK
Прес-конференція – Духовний лідер міжнародної асоціації «Буддизм Шамбали» – Сакйонґ Міпам Рінпоче. Фото: Микола Тис/ZIK

Рецепт щастя – в тому, щоб не мати ніякого рецепту і по-справжньому цінувати й бути уважним до того, що ти робиш в той чи інший момент.

Про це у Львові на прес-конференції в ІА ZIK заявив духовний лідер міжнародної асоціації «Буддизм Шамбали» Сакйонґ Міпам Рінпоче.

«Я зажди відчував, що якщо ставити питання таким чином і налаштовувати свій розум, що ось це зробить тебе щасливим, тоді ти в це вкладаєш дуже багато тиску, напруження. І від цього щастя розчиняється», – сказав він.

Сакйонґ додав, що для нього особисто щастя – це «відчуття, яке минає».

«У дуже багатьох випадках це просто задоволеність тим, що ти робиш. Якщо ти, скажімо, пишеш вірш або займаєшся каліграфією, розмовляєш з кимось, щось їси, ти просто цілковито тут, ти це відчуваєш і поважаєш. Можна подумати, що якщо я з’їм більше цього, я буду більш щасливим. Але це насправді не так. Цей момент дуже простий. У дуже багатьох випадках питання щастя дуже особисте. Я думаю, що в кожного є свій шлях до цього», – сказав він.

Також Сакйонґ Міпам Рінпоче відповів на питання про те, як діяти в ситуації роздратування. «Роздратування і непевність – це природна частина життя. Йдеться про те, що ти можеш перебувати у цьому моменті. Дуже важливо усвідомлювати, коли починаєш злитись. У нас є вибір, чи йти цією дорогою. Найважливіший момент – це момент розпізнання цього почуття», – сказав він.

Як повідомлялося, духовний лідер міжнародної асоціації «Буддизм Шамбали» Сакйонґ Міпам Рінпоче вперше приїхав в Україну, а саме у Львів, де проведе відкриту лекцію і семінар з медитації.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-18 05:22:27