четвер, 21 вересня, 2017, 13:30 Політика
«Батьківщина» вмотивована іти на вибори, – Давидюк

«Батьківщина» вносить найбільше правок до всіх законопроектів, адже політсила мотивована працювати на вибори. Саме через це її депутати готові критикувати будь-який закон, незалежно від того, чи буде він корисним для країни, чи ні.

Таку думку в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00-15:00 та 17:00-19:00 на телеканалі ZIK) висловив директор аналітичного центру «Політика» Микола Давидюк.

«Не вірю, що сьогодні до депутатів прийде прозріння і вони вирішать проголосувати кілька законів для країни, щоб можна було спокійно вийти і пішки піти додому по вулиці. Та й хто із них б це зробив. Якщо на 400 осіб знайдеться двоє, що їздять у метро, то це вже буде привід для постів у Фейсбуці, подаючи це як героїчний подвиг», – наголосив Давидюк.

Адже справжній подвиг – це ухвалити реальну судову реформу, яка б працювала і через десятиліття.

«Насправді, усе, що роблять депутати – у парадигмі популізму та протистояння один одному. Вони зовсім не працюють на створення об‘єктивних умов судової системи для всіх українців», – переконаний експерт.

Окрім того, він зазначив: найбільше правок вносить «Батьківщина» через вмотивованість працювати на вибори. Тому її депутати готові «розносити» будь-який закон.

«Ще в часи Ющенка про Тимошенко придумали фразу: «Чим гірше, тим краще». Це вже, по-суті, стало її брендом. Адже, якщо вони вже налаштувались на вибори, то робитимуть усе можливе, аби цього добитися», – розповів Давидюк.

Однак чи сьогодні це волевиявлення справді потрібне для країни – під питанням. Та й незрозуміло, із якими лозунгами політики підуть до населення.

«Адже ще нещодавно усі запевняли, що знімуть депутатську недоторканність, піднімуть пенсії та реформують суди. От з чим вони прийдуть до тих же бабусь? Скажуть, що були за крок до підняття пенсій на тисячу гривень, але вирішили, щоб спочатку за них проголосували?», –  дивувався Микола Давидюк.

Читайте також: На виборах президента можлива несподіванка

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-23 05:29 :11