середа, 20 вересня, 2017, 20:03 Світ
Віце-президент США серед загроз цього століття назвав російську агресію

Віце-президент США Майк Пенс заявив, що у 21 столітті, є ті, хто погрожують хаосом і терором та намагаються підірвати суверенітет і безпеку, назвавши при цьому Росію, КНДР та ісламських терористів.

Про це Пенс заявив на засіданні Ради безпеки ООН в середу в Нью-Йорку, передає Європейська правда

«Президент Труман якось сказав – недостатньо просто стримувати безумців, які намагаються проковтнути весь світ. Ні, недостатньо. Треба виробити союз націй на сонові справедливості й миру. І ми створили цю велику організацію ООН. Це був лозунг ООН У 20 столітті, і таким він мав залишитися і в 21 столітті. Однак підтримання миру – це не лише миротворчість, потрібні конкретні дії, потрібна рішучість всіх країн», – сказав він.

«Як вчора сказав президент Трамп, знову ми зіткнулися з тими, хто погрожує нам хаосом і терором, хто намагається підірвати суверенітет, безпеку....

У східній Європі Росія як і раніше зазіхає на суверенітет свого сусіда. Намагається силою перемалювати кордони. Радикальний ісламський тероризм як і раніше здійснює варварські дії в Барселоні, Парижі, Лондоні, на Ближньому Сході. Головний спонсор тероризму дестабілізує регіон і нагло погрожує безпеці суверенних держав. І як ми бачили нещодавно божевільний режим КНДР реалізовує свою ядерну та ракетну програму, й тепер погрожує всьому світу смертю людей. І США вдячні за те, що Радбез ООН одноголосно прийняв дві резолюції зі жорсткими новими санкціями проти КНДР», – заявив він.

Він також нагадав слова Трампа, що у США багато терпіння та сил, але всі варіанти розглядаються.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-23 03:36 :09