середа, 20 вересня, 2017, 17:37 Світ
Уряд Угорщини готує чергову кампанію проти Джорджа Сороса
Джордж Сорос. Фото: ZIK/EPA/THOMAS PETER
Джордж Сорос. Фото: ZIK/EPA/THOMAS PETER

Угорщина збирається провести чергові «національні консультації» щодо американського фінансиста та благодійника Джорджа Сороса.

Про це повідомив представник угорського уряду Бенсе Туззон, передає ЄП з посиланням на Euractiv.

Обговорення, яке, ймовірно, відбудеться наступного місяця, стосуватиметься «плану Сороса».

За словами депутата правлячої партії «Фідес» Лайоша Коси, «план Сороса» має на меті переконати Європу прийняти мільйон мігрантів на рік і знищити захисні огорожі, встановлені угорським урядом на кордоні для захисту біженців».

Прем’єр-міністр Віктор Орбан в минулому році неодноразово критикував Сороса, називаючи його «ворогом суспільства», і заявляючи, що відомий фінансист підтримує неконтрольовану масову імміграцію.

Такі обговорення угорський уряд проводив вже двічі. Фінансують вони з державного бюджету.

Під час цих кампаній на вулицях міст з’являлися плакати, направлені проти Сороса, а громадянам розсилалися анкети з питаннями щодо його діяльності.

Нагадаємо, Орбан заявляв, що Сорос платить «мережам агентів» неурядових організацій з метою нав’язування своєї політики, включаючи сприяння міграції в Європі та в Угорщині.

Як відомо, Європейський парламент ухвалив резолюцію, що закликає ЄС запустити процедуру 7 статті проти Угорщини через серйозне погіршення верховенства права та демократії в країні.

Навесні в Угорщині ухвалили закон про вищу освіту, який загрожує академічній свободі та дозволяє закрити Центральноєвропейський університет у Будапешті, що фінансується Соросом.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-22 04:26 :59