середа, 20 вересня, 2017, 15:36 Політика
У Вашингтоні розглядають дві стратегії щодо розвитку подій в Україні, – Воробйов

Захід дедалі сильніше тисне на Україну у зв’язку з відсутностю реальних змін у системі. Поки що партнери бачать два шляхи розвитку нашої держави: або ми будемо в складі НАТО і ЄС, або ж ми самостійно боротимемось з ворогом.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (у будні 13:00-15:00 та 17:00-19:00 на телеканалі ZIK) розповів директор Центру перспектив Східної Європи Микола Воробйов.

«Дійсно, Україна повинна виконувати свої обіцянки. Насамперед, це стосується влади. Вона дала слово побороти корупцію перед виборцями і Заходом. Найбільш обговорювана тема у Вашингтоні стосовно нашої держави стосується того, чи є ми буферною зоною? Нам залишають два вибори: або бути сірим місцем і самотужки боротись з Росією, або бути разом із НАТО. Відповідь на це можуть дати тільки представники влади», – зауважив директор Центру перспектив Східної Європи.

Перспективніше Україна виглядає у складі НАТО і Європейського Союзу, прокоментував експерт. Проте нашій владі слід поквапитись із реалізацією всіх реформ та очищенням системи від корупції.

«Безумовно, час на виконання зобов’язань перед Європою в України потрохи спливає. Нашій владі слід займатись очищенням системи від корупції. Але, що знаю напевно, то час не грає на користь Росії. Від моменту анексії Криму ця держава втрачає свої гроші. Наприклад, минулого року через півострів агресор збіднів на 30 мільярдів доларів. До того ж, курс рубля зовсім не стабільний, що негативно відображається на економіці. Ці зміни не несуть користі російському бюджету, але є хорошою новиною для нас», – наголосив гість програми.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-21 15:32:24