середа, 20 вересня, 2017, 14:33 Події
У Старобільську відкрили міст, який відремонтували за японські кошти
Фото: facebook.com/odalug
Фото: facebook.com/odalug

Сьогодні, 20 вересня, у Старобільську відкрито міст через річку Айдар. Об’єкт був відновлений за Програмою розвитку ООН в Україні за фінансової підтримки уряду Японії. Бюджет будівельних робіт становив 227 000 доларів США.

Про це повідомляє прес-служба Луганської військово-цивільної адміністрації у Facebook.

Від імені голови обласної державної адміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації Юрія Гарбуза його заступник Вадим Данієлян подякував ПРООН за особливу увагу до розвитку Луганщини.

Фото: facebook.com/odalug
Фото: facebook.com/odalug

Цей міст є одним з головних об’єктів інфраструктури області – важливою транспортно-логістичною складовою, яка з’єднує Луганщину та Харківщину. Тож його відновлення зміцнить міжрегіональні зв’язки та збільшить транспортну потужність до 10 000 машин на добу.

Об’єкт завдовжки 250 метрів розташований на автомобільній ділянці дороги державного значення Р-07, яка з’єднує Східну та Західну частини Луганщини та тягнеться через всю область до міста Чугуїв на Харківщині.

«Відновлена інфраструктура створює умови до розвитку економіки області, – зауважив координатор Програми відновлення та розбудови миру ПРООН Мустафа Саіт-Аметов. – Зокрема, зручне транспортне сполучення має важливе значення для налагодження економічних зав’язків не лише на Луганщині, а й з іншими областями України».

Фото: facebook.com/odalug
Фото: facebook.com/odalug

Збудований у 1965 році міст був пошкоджений влітку 2014 року, унаслідок чого рух автотранспорту був обмежений.

Починаючи з травня цього року, там були відремонтовані опори та прольотні конструкції, замінені залізобетонні балки між двома опорами.

Окрім того, будівельники здійснили заходи із захисту металевих конструкцій мосту від корозії, відновили понад 200 квадратних метрів дорожньої поверхні, замінили деформаційні шви та встановили нову енергоефективну систему освітлення вздовж усього об’єкта.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-23 18:01:08