середа, 20 вересня, 2017, 14:49 Політика
Трагедія в Одесі доводить, що корупція вбиває, – Микола Воробйов

Трагедія в Одесі, у якій загинуло троє дітей, доводить, що корупція вбиває. Якщо б схожа трагедія сталась у США чи будь-якій демократичній країні, то винні у цьому люди були б покарані.

Про це в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00-15:00 та 17:00-19:00 на телеканалі ZIK) зазначив директор Центру перспектив Східної Європи Микола Воробйов.

«Головною причиною подій, які відбуваються в Одесі, є корупція. Вона зараз проявляється на регіональному рівні. На жаль через це загинули діти. Ця ситуація ще раз доводить, що корупція вбиває», – заявив Микола Воробйов.

Але, на його думку, необхідним є розслідування та притягнення винних до відповідальності.

«У США схожа ситуація набула б величезного розголосу в ЗМІ, а далі було б по-справжньому незалежне розслідування. Я думаю, що жоден американський політик і чиновник навіть великого масштабу не уникнув би відповідальності», – вважає директор Центру перспектив Східної Європи.

За його словами, все відбувалося б саме так не лише у США, а й в інших демократичних країнах, завдяки верховенству права.

«Я пам'ятаю навіть випадок, коли губернатору штату Вірджинія подарували годинник. Він коштував буквально кілька тисяч доларів, що по американських мірках не так і багато. Але ця людина не лише подала у відставку. Потім було судове розслідування, а екс-губернатор сів у в'язницю за хабар. Тобто тамперед законом дійсно всі рівні. І я хочу, щоб таке було і в Україні», – каже Воробйов.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-25 06:38 :48