середа, 20 вересня, 2017, 20:00 Політика
Президентська кампанія в Україні стартувала, – нардеп

Президентська кампанія в Україні стартувала, бо хтось розраховує, що є шанси розхитати штучну політичну кризу і дострокові вибори.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 09:00–11:00, 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) заявила Ганна Гопко, народний депутат України.

«На відміну від Росії, де Путін одноосібно приймає рішення і Держдума є своєрідною фікцією, яка ні на що не впливає, а приймає рішення, які Путін для себе вже ухвалив, в Україні все зовсім по-іншому. Та в Україні потрібно покращувати комунікацію між гілками влади щодо стратегічних рішень, треба щоб було краще інформування парламенту. І тут ми повинні чітко розуміти, наприклад, щодо миротворчої місії, ми в понеділок почули різне бачення. Хтось каже, що парламент має дати дозвіл на розміщення місії і це правда, від інших представників фракцій ми почули, що нам не потрібна миротворча місія, бо це пацифікація – приниження української армії. І ми можемо чітко спрогнозувати, зважаючи на ці фактори, що дійсно президентська кампанія в Україні стартувала, бо хтось розраховує, що може є шанси розхитати штучну політичну кризу і дострокові вибори», – зазначила Гопко.

Народний депутат вважає, що політичні еліти в Україні не готові ставити національні інтереси вище власних і це потрібно змінювати. Важливо зараз об’єднатись у питаннях статусу Донбасу і миротворчих місій. Бо люди, які перебувають на лінії розмежування чекають конкретних рішень.

«І ми розуміємо, що в середині парламенту, через слабкість політичних представників, які не готові ставити національні інтереси вище і грати як одна національна збірна. Вони почнуть використовувати, зокрема ситуацію на сході не для того, щоб вирішити цей конфлікт, сісти разом як представники держави і людей і домовитися, а для того щоб шукати щось своє. В понеділок і міністр Клімкін і заступник адміністрації президента Єлісєєв, за результатами візитів у США і в Канаду, відвідають парламент де поінформують парламентарів про ті домовленості, які були, і це стосується і миротворчої місії на Донбасі, законопроекту про реінтеграцію. І це допоможе на фоні слабких еліт, які зацікавлені в своїх вузькопартійних інтересах, в тих питаннях повернення Донбасу, щоб воно працювало не на розділення. Насправді є люди, які кожен день знаходяться на лінії зіткнення, під обстрілами і вони хочуть щоб політики нарешті не переводили стрілки один на одного, а шукали можливості, як наші інтереси не здавати, а разом працювати», – певна гостя програми.

Читайте також: На виборах президента можлива несподіванка

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-21 14:36 :32