середа, 20 вересня, 2017, 12:43 Політика
Наша влада не любить добровольців, – Шухевич

Існує питома різниця між добровольцями і людьми із влади. Останні бачили смерть на власні очі та вміють тримати зброю. Політики ж особливо остерігаються людей із таким досвідом.

Таку думку в ефірі хард-ток-шоу «DROZDOV» (щовівторка о 21:30 на телеканалі ZIK) висловив  політичний діяч Юрій Шухевич.

«Для політиків добровольці є скалкою в оці. Чимось таким, що перешкоджає їм спокійно жити. Урядовці бояться добровольців, тому що це люди, які дивилися смерті в вічі. Вони вміють тримати зброю в руках і дехто має її навіть під подушкою. Вона ж завжди готова вистрілити в ім’я України та національної ідеї. А урядовці цього бояться, бо мислять зовсім іншими категоріями. Їм в голові Брюссель, Карибські острови, Мальдіви тощо», – зазначає Герой України.

Юрій Шухевич наголошує на тому, що ворог, проти якого ми боремося, не такий страшний, як про нього говорять.

«Був колись у нас потужний Радянський Союз з атомними водневими бомбами. Він вражав своєю величчю, його всі боялись, навіть у Вашингтоні! Але достатньо було всього лише три дні – і не стало союзу. Дивлячись на нашого агресивного сусіда, не забувайте, що це є колос на глиняних ніжках. Бо ж насправді, не такий страшний він, як його малюють. А щодо наших «полководців», то таких, як маємо зараз, у часи революції Франції відправляли на гільйотину, а в Радянському Союзі ставили до стінки і розстрілювали», – додає гість програми.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-25 11:42:45