середа, 20 вересня, 2017, 22:35 Політика
Наливайченко розповів про «окреме» партнерство із Тимошенко та президентські амбіції

Рух «Справедливість» та партія «Батьківщина» є партнерами та діють у питанні боротьби із корупцією.

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK заявив лідер громадсько-політичного руху «Справедливість» та екс-голова СБУ Валентин Наливайченко.

Гість програми розповів, у чому полягає співробітництво громадсько-політичного руху, який він очолює, із партією «Батьківщина».

«Так. Партнерство. Діємо, працюємо разом у питанні боротьби із корупцією. Окрема політична сила «Батьківщина», Юлія Володимирівна на чолі. Окремо – рух «Справедливість». Але для нас партнерство – це дія та захист людей», – заявив Наливайченко.

Гість програми додав, що зараз не до виборів, натомість нині «треба зупинити репресії, які йдуть проти активістів, які борються із корупцією».

«Ось, наприклад, моя роль. У Юлії Володимирівни – і фракції, і партії величезної – інша діяльність, інша роль, але партнерство так, підтверджую, залишаємо. По-європейськи, без кулуарщини працюємо. Так само, як і Міхеїл Саакашвілі, у нього є Рух нових сил. Є партнерство теж», – зазначив Валентин Наливайченко.

Гість програми спростував те, що він співпрацює із американцями, які підтримують його політичні амбіції та його партію, у тому числі й фінансово:

«Категорично відкидаю будь-яку іншу співпрацю з будь-якими іншими міжнародними партнерами, окрім боротьби з корупцією та найголовнішим, що залишається навіть коли я пішов із посади, це отримання підтримки на найвищому рівні у США, європейських країнах, нашого суверенітету, нашої обороноздатності, тобто, у боротьбі проти російської агресії».

Валентин Наливайченко заявив, що має президентські амбіції.

«Безумовно, є (президентські амбіції. – Ред.). У мене є впевненість у тому, що змінити лад у державі можна і треба, поборовши агресора і корупцію», – вважає він.

Гість програми також розповів, яку коротку особисту розмову мав із Петром Порошенком, на той момент іще кандидатом у президенти.

«Він мені сказав: «Валентине, корупцію у парламенті і в суспільстві я налаштований зламати». Відповідь Наливайченка була: «Я теж».

Разом з тим, Валентин Наливайченко зазначив, що йому не відомо, чи закрита фабрика «Рошен» у російському Липецьку. Водночас він порадив менеджерам компанії, які ховають свої польоти до РФ через Казахстан, щоб ті перестали це робити.

«Це все одно всім відомо», – додав гість програми.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-18 11:41:24