Новини » Львів 20 вересня, 2017, 11:35
На Львівщині зафіксовано спалах кору

Понад півсотні хворих на кір на Львівщині зареєстрували цього року. У цей же період 2016-го на цю недугу хворіло тільки четверо осіб.

Про це йдеться в сюжеті інформаційного проекту «Про головне. Львів» (щобудня о 21:15 на телеканалі ZIK).

У регіоні також фіксують зростання захворюваності на кашлюк – як серед дітей, так і серед дорослих. Для цієї недуги характерні напади сухого кашлю, які можуть завершитися блювотою, зупинкою дихання чи навіть непритомністю. Тож епідеміологи закликають захистити і дітей, і себе та щепитися від кору і кашлюку.

«Львівська область забезпечена всіма необхідними вакцинами для проведення планових профілактичних щеплень, за винятком вакцини для профілактики поліомієліту. Ми забезпечені на 100% вакцинами для профілактики кашлюку, правця, дифтерії, кору та краснухи», – заспокоює позаштатна спеціалістка з вакцинопрофілактики Наталія Гончар.

Тим часом головний епідеміолог Львівщини попередила про новий штам грипу – AH1N1 «Мічиган». Уже незабаром вакцина від цього вірусу з'явиться в аптеках.

«Жодна людина з числа померлих в останні епідсезони не була вакцинованою. Вакциновані – не помирають. Теж саме можна сказати проти вакцинацію від інших інфекційних хвороб», – каже головний епідеміолог Львівщини Наталія Тімко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-22 06:52 :23