Новини » Політика 20 вересня, 2017, 0:45
Люди йдуть в лікарні, щоб перезимувати, а «Нафтогаз» виходить в плюс, –Каплін

Щоб перезимувати зиму прості люди використовують різні способи, зокрема, пишуть заяви в лікарні, які опалюються, аби їх туди прийняли. Також люди збираються в одній хаті з усього кутка, бо так економніше. Натомість «Нафтогаз» виходить в плюс і це за рахунок простих людей.

Про це в ефірі програми «Zіткнення» з Роксаною Руно (щовівторка та щоп’ятниці о 20:00 в ефірі телеканалу ZIK) заявив народний депутат України, перший заступник голови Комітету ВРУ з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення Сергій Каплін.

«Я не можу змовчати щодо «Нафтогазу». Я проїхав багато сіл, фабрик та заводів минулого місяця і люди кажуть, що вони прекрасно розуміють ситуацію в країні. Однак, коли я запитав, як ви взагалі виживаєте, то одна жінка розповіла, що брала пляшку з водою, нагрівала її, обіймала і так фактично перезимувала останню зиму. Наступну як, я не знаю», – зауважив Сергій Каплін.

За словами нардепа, аби перезимувати люди використовують ще один спосіб, зокрема, пишуть заяви у лікарні, які опалюються, аби їх туди прийняли.

«Третій спосіб – люди збираються в одній хаті з усього кутка, бо так економніше перезимувати. Але звичайно, «Нафтогаз» виходить в плюс за рахунок простих людей», – констатував нардеп.

Натомість, присутній у студії нардеп Максим Курячий, опонент Капліна на час ефіру, обурюючись, запитав у колеги, чим саме він допоміг цим людям та додав, що звичайним людям сьогодні не потрібні гучні заяви, що вони очікують конкретних рішень. У свою чергу Сергій Каплін запевнив, що їхня партія має необхідне українському народу рішення.

«У нашої партії є рішення, закон, який ми розробили, який був розглянутий низкою експертів, в тому числі і міжнародних, про справедливу ціну на газ, який власне дозволяє зменшити ціну на газ через низку надзвичайно радикальних кроків», – відповів пану Курячому Сергій Каплін. 

Читайте також: Протягом наступних місяців тарифи на комунальні послуги зростуть на 19%

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-12-05 05:45 :18