середа, 20 вересня, 2017, 17:49 Спорт
ФК «Барселона» зробив офіційну заяву щодо питання незалежності Каталонії

Футбольний клуб «Барселона» опублікував заяву щодо прагнення свого регіону Каталонія відокремитися від Іспанії та стати незалежною державою.

ФК Барселона підтримує волю більшості каталонців

ФК "Барселона" підтримує волю більшості каталонців

Як повідомляє офіційний сайт синьо-гранатових, вони засуджують будь-які дії, які можуть перешкодити вільному вираженню прав на демократію, свободу слова та самовизначення.

«Тому Барселона публічно висловлює свою підтримку всім людям та організаціям, які працюють, щоб гарантувати ці права», – йдеться в комюніке.

Також клуб додає, що зберігаючи повну повагу до різнорідного складу своїх членів, він буде продовжувати підтримувати волю більшості каталонців у цивілізованій, мирній та гідній формі, пише nv.ua.

Раніше влада Каталонії оголосила про початок кампанії за незалежність від Іспанії, незважаючи на різку критику з боку Мадрида, який називає його антиконституційним.

16 вересня понад 700 каталонських мерів вийшли на демонстрацію в Барселоні на підтримку референдуму про незалежність Каталонії від Іспанії. Референдум планують провести 1 жовтня.

Від сьогодні, 20 вересня, Мадрид взяв на себе контроль над фінансами Каталонії, щоб запобігти використанню коштів для проведення референдуму про незалежність.

Також сьогодні поліція Іспанії провела рейд у дев’яти урядових будівлях Каталонії у справі про підготовку референдуму про незалежність і затримала 12 чиновників. Серед затриманих «права рука» віце-президента Каталонії Жозеп Марія Жове.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-20 21:36:42